Özel alana giriş
header image
 

Gabriella kimdir?

Gabriella, vaktiyle ailesinin kahin bilimleri ve zanaatiyle ugrastigi binyillik Floransa sehrinde dünyaya gelmistir. Bes yasinda, ailesi ile birlikte Italya'yi terk ederek memleketiolarak görecegi Fransa'ya geçmistir. Derslerinde harika bir çocuktur ve ayni zamanda olaganüstü duyumsal algilara sahiptir, ilk "görüntüleri" ve " ani isildamalari" alti yasinda görmüstür.Digerlerinin görmedigi olaylari ve yaratiklari algilar. Gabriella'nin Laurent de Médicis zamanlarina kadar giden bir medyum agindan gelme oldugunu belirtmek gerekir...

Buna paralel olarak, Gabriella yazi yazmaktan da zevk aldigini belirtir. On yasinda, ilk siirlerini yazmistir. Uzun yillar boyunca, kelimeleri ustalikla ele alan pek çok fransiz yazarin yazilarini okumaya dalacaktir.

Kendine verilen yetenegini çocuk yastaki safligi ile yasayinca, yillar boyunca sasirtici oldugu kadar ihtirasli karsilasmalarindan ve okuduklarinindan da yeteneklerini kontrol altina almayi ögrenmistir, böylece uzaktan dogaüstü faaliyet egitimine egilmistir. Gabriella'nin meleklerle ve üst seviyedeki yaratiklarla irtibata geçebilen az sayida ki medyumlardan oldugu bir gerçektir ki bu da kendisini esi bulunmaz bir medyum yapar.

Onüç yasindan itibaren, Gabriella yeni bir ilgi alani kesfeder: Sihirli mitoloji Bunu ögrenmek için yoluna çikan tüm ilgili kitaplar vasitasiyla yillarini verecektir. Böylece Gabriella Misir, Roma ve Yunan, çeltik ve acem mitolojileri üzerinde çalisacaktir ve uzun yillar boyunca, tarotun ve Orakles'in nasil çalistigini ögrenecektir.

BUnunla birlikte, Gabriella 33 üncü dereceden bir büyük alim'in yaninda uzun bir egitime baslamistir. Saskinlik içinde bu ilmin zenginliklerini kesfetmistir, öyle ki devaminda bunu meslek edinmek istemistir.

Bu egitim esnasinda, büyük Hint alimi SHRI MALIKI ile karsilasmasi ile büyük göksel hareketlerin sirrina erecektir. O günlerde, Gabriella hint göksel bilimine dair sirlari bilen tek batili medyum ögrencisi olmustur.

Bu eğitim boyunca, büyük büyü işlerinin gizemini ona açıklayacak olan büyük Hintli Usta SHRI MALIKI ile karşılaşır. O gün, Gabriella, Hint büyüsünün sırlarını bilen tek batılı insan olmuştur.

Bes yil sonra, kendi fal bilim bürosunu açmistir. Gabriella tüm kehanet ilimlerine dair egitim almis olmakla beraber ayni zamanda bir durugörü ve rehber ruh yetenegine de sahiptir. Isigi ulastirmak ve kendisinden talepde bulunan insanlarin hayatlarina basari getirmek kaygisi ile, Gabriella ihtiyaci olan insanlara yardimci olmak için hiçbir zorlanma olmaksizin hareket eder.
 
 

 

Basında Gabriella
Fal Kupası: Gabriella, yıldızlar arasında bir yıldız

Ulusal ve uluslararası basında Gabriella’nı başarılarından kapsamlı bir şekilde bahsedilmektedir. Bazı yabancı dergiler Gabriell’i «Yılın en iyi kahini» olarak seçmiştir. 2010 yılı için yapılan global tahminlerin doğruluk oranının %90’ın üzerinde olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Gabriella 2009 yılındaki büyük doğal felaketleri ve Rio Paris seferini yapan uçağın kaybolmasını önceden tahmin ettti. Yılsonu için ise büyük grip salgınını bildiren ilk kişi olmuştu. Aynı zamanda, trajik olaylardan 10 gün evvel uyardığı büyük yıldız Michael Jackson'ın ölümünü de öngörmüştü. Yani, yine bu öngörüler Gabriella'ya "2012 yılının Medium'u" ödülünü bir kez daha getirecektir.


      "Size yardımcı olmak için yeteneklerim var".

Tarotda, nümerolojide, astrolojide ve eski geleneksel kehanet ilimlerinde uzmanım. Aynı zamanda parapsikoloji diplomam mevcut ve büyük doğal mistik ilimlere inisiyeyim. Trans iletişimi bilfiil gerçekleştiriyorum ve yeteneklerimi hizmetinize sunuyorum.Temoignages
    
Göstergeler
 
Gabriella Tarot
Gabriella 30 yılan fazla tarot kehanetlerini okuma tecrübesi var, Marsilya Tarot'unu kullanıyor.
Gabriella Burç
Gabriella'ya burcunuzu söyleyin. Sadece o size yardım edebilir.
Gabriella Numeroloji
Geleceği görme yetenekleriniz bana hayatımı daha aydınlık görmemi sağladı ve sorunlarımı çözmede bana her zaman doğru yolu gösterdi.
İlkbahar yeniliğin sezonudur, Gabriella sizi başarıya götüren anahtarları teslim edecek.

 

 

Genel satış şartları - Verilerin korunması - çıkmak - Yardım
Partnership